Ημερομηνία Πέμ Μαρ 28, 2024 5:43 pm




Δημιουργία νέου θέματος Απάντηση στο θέμα  [ 4 δημοσιεύσεις ] 
 Φόρμα παραγγελίας ρούχων με Logo του Evonet 
Συγγραφέας Μήνυμα
Admin
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Σάβ Μάιος 10, 2008 9:14 pm
Δημοσ.: 2507
Τοποθεσια: Μέσα στις σπηλιές......
Δημοσίευση Φόρμα παραγγελίας ρούχων με Logo του Evonet
Εικόνα


Συνημμένη η φόρμα παραγγελίας για τα ρούχα του Evonet. Είναι η ίδια που μοιράστηκε σε όλα τα μέλη και τους κατόχους, στην Καλαμπάκα.

Μέχρι σήμερα οι παραγγελίες είναι συνολικά από 8 διαφορετικούς κατόχους συνολικά, ο καθένας φυσικά με τις προσωπικές επιλογές του.

Στο κάτω μέρος της φόρμας αναγράφεται με έντονα γράμματα:


"ΟΙ παραπάνω τιμές ισχύουν μόνο σε περίπτωση που επιτευχθεί ελάχιστη παραγγελία 10 τεμαχίων ανά κωδικό (4 κωδικοί)"


Θεωρώ ότι το αργότερο έως τη Δευτέρα 7η Μαρτίου.... ότι θα μου έχετε στείλει όλοι τη συγκεκριμένη φόρμα (είτε με Fax είτε με E-mail) με τις παραγγελίες σας και συμπληρωμένα όλα τα πεδία.

Όλες οι παραγγελίες που θα έρθουν μετά τη Δευτέρα (ή πιο σωστά μετά τη μέρα που θα στείλουμε την παραγγελία στον προμηθευτή - μάλλον θα είναι η Τρίτη), θα είναι σαν να μην έχουν γίνει και δεν θα ικανοποιηθούν. Δεν θα καθυστερήσουμε άλλο, διότι κάποια μέλη μας -συμφωνώ απόλυτα κι εγώ προσωπικά με τη Δευτέρα ως τελευταία ημέρα- πιέζουν προς την ολοκλήρωση της ροής, καθώς έχουν δώσει την παραγγελία τους από το ξενοδοχείο στα Μετέωρα, ακόμα.

Επαναλαμβάνω για μία ακόμα φορά ότι προϋπόθεση είναι η συμπλήρωση 10 κομματιών ανά κωδικό για να πάρουμε αυτές τις τιμές. Αν δεν συμπληρωθούν 10 κομμάτια δεν γνωρίζω αν ο προμηθευτής θα συμβιβαστεί με την ποσότητα που θα του ζητήσουμε ή τελικά θα ακυρώσουμε το εγχείρημα να έχουμε τα δικά μας ρούχα όποτε είμαστε όλοι μαζί.

Για οποιαδήποτε διευκρίνιση παρακαλώ καλέστε με στο κινητό μου, για να μειώνονται οι χρόνοι διευθέτησης.

_________________
Εικόνα


B.B.B. (B)lack for my previous Evo, (B)east for the owner, (B)ear for my new Evo IX...!!!

......We.....have a dream.....!


Πέμ Μαρ 03, 2016 4:50 pm
Κορυφή
Προφίλ
Admin
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Σάβ Μάιος 10, 2008 9:14 pm
Δημοσ.: 2507
Τοποθεσια: Μέσα στις σπηλιές......
Δημοσίευση Re: Φόρμα παραγγελίας ρούχων με Logo του Evonet
Παρακαλώ συμπληρώστε τη φόρμα παραγγελίας και στείλτε τη με την υπογραφή σας στο

npapagiannis@notoscom.gr

Θα αποφύγουμε αυστηρά τις τηλεφωνικές παραγγελίες που θα σημειώνω εγώ ή ο Σωτήρης.

Θέλουμε παραγγελιόχαρτα γιατί την τελευταία φορά από λάθη σε νούμερα και χρώματα ο Σ. (το γράφω κι ας φωνάζει που το αναφέρω) τελικά πλήρωσε πολλά χρήματα παραπάνω - πολλά σημειώνω και πάλι - για ρούχα από την τσέπη του.....που τα μέλη τελικά είπαν πως δεν τα θέλουν ή δεν ήταν το νούμερο που είχαν παραγγείλει και δεν τους κάνει......και τελικά τα χάριζε από εδώ κι από εκεί.

Εννοείται πως η ευθύνη είχε πάντα να κάνει και με τα 2 μέρη κι όχι με τα μέλη που μπορεί να ζήτησαν σωστά την παραγγελία. Απλά τα λεφτά είναι πολλά και οι τιμές είναι τα κόστη που μας ζητά ο προμηθευτής ... ούτε 50 σεντς παραπάνω, κατά συνέπεια .....η διαδικασία θα γίνει με τις φόρμες παραγγελίας.

_________________
Εικόνα


B.B.B. (B)lack for my previous Evo, (B)east for the owner, (B)ear for my new Evo IX...!!!

......We.....have a dream.....!


Πέμ Μαρ 03, 2016 5:17 pm
Κορυφή
Προφίλ
Admin
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Σάβ Μάιος 10, 2008 9:14 pm
Δημοσ.: 2507
Τοποθεσια: Μέσα στις σπηλιές......
Δημοσίευση Re: Φόρμα παραγγελίας ρούχων με Logo του Evonet
Αγαπητοί κύριοι, σε συνέχεια της επικοινωνίας που αφορά τις παραγγελίες των ρούχων με κεντημένο Logo Evonet, σας γνωστοποιώ τα ονόματα των 16 μελών/κατόχων που έχουν στείλει συμπληρωμένες μέχρι τώρα τις φόρμες παραγγελίας. Η αναμονή θα είναι μέχρι σήμερα το απόγευμα (Δευτέρα 7/3/2016) για τις τελευταίες, καθώς - κατά πάσα πιθανότητα - αύριο θα γίνει η αποστολή του Excel File στον προμηθευτή με τους κωδικούς, τα μεγέθη και τα χρώματα.

Μετά από την αποστολή, δεν θα υπάρχει η δυνατότητα διαφοροποίησης ή νέας παραγγελίας.

Αν μου έχετε ήδη στείλει τη φόρμα παραγγελίας σας και - από δική μου παραδρομή - δεν βλέπετε το όνομά σας, παρακαλώ καλέστε με άμεσα στο 6947 680208 για να δω τι έχει γίνει. Θυμίζω το Mail αποστολής φορμών παραγγελίας είναι το npapagiannis@notoscom.gr .

Ακολουθούν τα ονόματα όσων έχω τις φόρμες στα χέρια μου:

1 Πασχάλης Νίκος
2 Χατζηκαμάρης Δημήτρης
3 Λυκοκάπης Παναγιώτης
4 Τσίγκος Κώστας
5 Κούτρας Γιώργος
6 Πιπιλιός Στράτος
7 Καλύβας Γιώργος
8 Μαυριδερός Στέλιος
9 Τσάκωνας Παναγιώτης
10 Πανάρετος Μηνάς
11 Κρητικός Κώστας
12 Αντωνίνης Κώστας
13 Σιέττος Μιχάλης
14 Θυμαράς Πέτρος
15 Μανούσης Χρήστος
16 Μπαράκος Σωτήρης
17 Μουντζούρης Δημήτρης
18 Μυλωνάς Γιάννης
19 Μπιλαρίκης Νίκος
20 Νάκος Κηπουράς
21 Καστερόπουλος Γιώργος
22 Παπαγιάννης Νίκος
23 Χαιρετάκης Μιχάλης
24 Σονίδης Δημήτρης
25 Κατσαρός Δημήτρης
26 Μαλαχάτη Αγγελική
27 Δουλάκας Γιώργος
28 Προκοπίου Στράτος
29 Βλάχος Χρήστος
30 Μπουραζάς Ευθύμιος
31 Βελιτζέλος Δημήτρης

_________________
Εικόνα


B.B.B. (B)lack for my previous Evo, (B)east for the owner, (B)ear for my new Evo IX...!!!

......We.....have a dream.....!


Δευτ Μαρ 07, 2016 11:39 am
Κορυφή
Προφίλ
Admin
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Σάβ Μάιος 10, 2008 9:14 pm
Δημοσ.: 2507
Τοποθεσια: Μέσα στις σπηλιές......
Δημοσίευση Re: Φόρμα παραγγελίας ρούχων με Logo του Evonet
....μέχρι τώρα 28 μέλη μου έχουν στείλει τις φόρμες παραγγελίας τους.

....τα ονόματα στο προηγούμενο post...!

_________________
Εικόνα


B.B.B. (B)lack for my previous Evo, (B)east for the owner, (B)ear for my new Evo IX...!!!

......We.....have a dream.....!


Τρί Μαρ 08, 2016 11:17 am
Κορυφή
Προφίλ
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση κατά  
Δημιουργία νέου θέματος Απάντηση στο θέμα  [ 4 δημοσιεύσεις ] 


Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες


Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
cron
Powered by Rainhost Solutions © 2008